WAŻNA INFORMACJA:

Prosimy bardzo uważnie wpisywać treść SMS-a. Składa się ona z jednego słowa: ZAGRAJ

Treść smsa musi zostać wpisana bez błędów. Wpisanie treści różniącej się choćby jednym znakiem spowoduje, że usługa nie zostanie wykonana i SMS zwrotny z kodem eksperckim nie zostanie wysłany. Zwrot pieniędzy za błędne SMS-y nie jest możliwy.Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:


O co chodzi z tymi kodami?

Nasz serwis jest serwisem darmowym, ale niektóre z dodatkowych funckji są płatne. Opłat dokonuje się przez zakup kodów. Każdy kupiony kod należy zaktywować, czyli wpisać w pole opisane "Aktywuj kod do gry". Tak zaktywowane konto uzyskuje status "eksperta".


Zakup kodu a przedłużenie statusu eksperta

Samo kupienie kodu nie jest przedłużeniem statusu eksperta. Przedłużenie statusu eksperta następuje po wpisaniu zakupionego kodu w pole "Aktywuj kod do gry" i zaakceptowaniu kodu przez system. NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA OPÓŹNIENIA W DOSTARCZANIU SMS-ÓW i jakiekolwiek wynikające z tego powodu konsekwencje.


Wysłałem SMS, ale nie dostałem kodu

Kody wysyłane są praktycznie od razu po przyjęciu żądania. Niestety, czasem zdarza się, że w wyniku problemów u operatorów sieci komórkowych, czas ten wydłuża się do kilkudziesięciu minut. Jeśli po tym czasie kod w dalszym ciągu nie dotarł, prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem pomoc@zagraj.pl - w zgłoszeniu prosimy podać następujące dane: numer telefonu, z którego wysłany został SMS, treść wysłanego SMS-a, numer, na który został wysłany SMS oraz datę i godzinę jego wysłania. W temacie wiadomości należy wpisać "KOD SMS".


Wysłałem SMS, ale dostałem informację "Nieznane polecenie" / dostałem jakieś dziwne liczby itp.

Z numerów, na które wysyła się SMSy, korzysta także wiele innych serwisów, dlatego w przypadku wysłania błędnej treści otrzymuje się odpowiedź "Nieznane polecenie" albo informacje przeznaczone dla innych serwisów. Nie jest możliwy zwrot pieniędzy za wysłanie błędnych SMSów.


Kupiłem kod, ale nadal nie mam statusu eksperta

Samo zakupienie kodu nie jest równoznaczne z otrzymaniem statusu eksperta. Kod musi zostać aktywowany na stronie z obsługą kodów.


Kupiłem kod, ale system go nie przyjmuje

Możliwych jest kilka przyczyn:

- złe przepisanie kodu. W niektórych modelach telefonów pewne znaki są bardzo do siebie podobne. Najczęściej mylone są 1 z I, 2 z Z, 6 z G, Y z V i Q z O lub 0.

- wysłanie SMS-a o błędnej treści, skutkiem czego otrzymany kod jest kodem dla innego portalu

- kod został już raz użyty do aktywacji konta

- podjęto za dużo prób użycia błędnego kodu i system na pewien czas wstrzymał przyjmowanie kodów

W innych przypadkach prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem pomoc@zagraj.pl - w zgłoszeniu prosimy podać swoje dane, nick w systemie gier, niedziałający kod, numer telefonu, z którego wysłany został SMS, treść wysłanego SMS-a, numer, na który został wysłany SMS oraz datę i godzinę jego wysłania. W temacie wiadomości należy wpisać "KOD SMS".


Kupiłem kod dla innego portalu - czy moja opłata zostanie uznana?

Niestety, kody są przypisane do konkretnego portalu i nie jest możliwe ich przeniesienie ani wykorzystanie w innym portalu. Sytuacja jest podobna do kupowania biletu na pociąg. Kupienie biletu na trasie Warszawa - Katowice nie uprawnia do przejazdu na trasie Warszawa - Kraków nawet, jeśli cena biletu jest taka sama i obydwa połączenia obsługiwane są przez PKP.


Kupiłem kod, ale nie mam dostępu do forum

Forum grup dyskusyjnych nie jest integralną częścią usługi dostepu do serwera gier online. Firma Cronix sp. z o.o. nie jest właścicielem ani zarządcą tego serwisu, z tego powodu nie może zagwarantować poprawności oraz zasad jego funkcjonowania. Za dostep do forum nie są pobierane, żadne opłaty - ale też nie jest to serwer ogólnodostepny publicznie. Reguły dostepu do grup dyskusyjnych moga w każdej chwili zostać zmienione i jest to całkowicie niezależne od zasad i sprzedaży kodów do gier online. Jeżeli jednak nie masz dostępu do forum prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem pomoc@zagraj.pl - w zgłoszeniu prosimy podać swój nick.